ResimAd ResimAd ResimAd ResimAd
ResimAd ResimAd ResimAd ResimAd
Otelimiz

Marmara Adası’nda İDO deniz otobüslerinin yanaştığı iskelenin hemen yanında sizi karşılayan otelimiz, 2007 yılından beri siz sayın misafirlerimizin hizmetindedir.  Otelimiz Belediye binasının hemen yanındadır.
 

Odalarımız
Tesislerimiz, hizmet ve altyapı standartı olarak 3 yıldızlı otellere eşdeğerdir.  26 Oda ve 75 yatak kapasitesi ile bir butik otelin sıcaklığı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Herbiri geniş ve ferah odalarımızda iki, üç ya da dört kişilik oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. 
 
Temizlik
Siz sayın misafirlerimiz için en önde gelen beklentinin “hijyen” olduğunu biliyoruz. Tüm odalarımız ve odalarımızda sizlerin kullanımına sunulan herşey, titiz ve uzman ekibimiz tarafından sizler için dezenfekte edilmektedir.
 
Personel
Güleryüzlü ve uzman personelimiz, 24 saat boyunca dilediğiniz her konuda size yardımcı olacaktır. Tatilinizi mutlu ve huzurlu geçirmeniz bizim için herşeyden önemlidir.
 
Farkımız
Hizmet kalitemizin yanında, benzerlerinde göremeyeğiniz nitelikte; her odamızda nefis deniz manzarası, 24 saat sıcak su, LCD Televizyon, Uydu TV yayını,split Klima, Minibar, Oda servisi, açık büfede 26 çeşit kahvaltı  ve Kablosuz Internet yayını; üstelik herhangi bir ek ücret talep edilmeden siz sayın misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.
 
Tesislerimiz
Konaklama tesisimizin yanı sıra,  A-La Carte restaurantı, otel binasının hemen yanında hizmetinizdedir.
Fiyatlarımız : Konaklama ücretlerimiz oda fiyatları esas alınarak belirlenmiştir. Lütfen oda fiyatlarımızı inceleyiniz. Amacımız, sizlere en uygun fiyatlarla unutamayacağınız bir tatil yaşatmaktır.
 
Plajlar
İşletmemiz, adanın en gözde plajlarına hakim konumdadır.
 
Yemekler
Tatiliniz boyunca hem lezzetli hem de uygun fiyatlı yemek seçeneklerini yine otelimizde bulabileceksiniz. 
Öğle ve Akşam yemekleri için bünyemizde bulunan  a-la-carte restaurantımızda balık ya da et çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik siz sayın misafirlerimiz için belirlediğimiz çok özel fiyatlarla.
 
 
Sizleri de bu eşsiz adada nefis bir tatil yaşamak üzere davet ediyoruz...