ResimAd ResimAd ResimAd ResimAd
ResimAd ResimAd ResimAd ResimAd
Odalarımız


Siz sayın misafirlerimizin keyif ve huzur içinde tatilinizi geçirebilmeniz bizler için çok önemli. Bu nedenle odalar evinizdeki sıcaklığı aratmayacak şekilde dekore edilmiştir.

 
Her odamız en az dört kişinin kalabileceği büyüklükte ve ferahtır. Standart olarak 3 tip odamız vardır. 2,3 ve 4 kişilik olarak tasarlanan odalarımıza ayrıca ek yatak koyma olanağı da bulunmaktadır.
 
Hijyen, otelimizde en önem verdiğimiz konulardan biridir. Odanızdaki her türlü eşya sizin kullanımınıza özel dezenfekte edilir. İstediğiniz zaman odanız temizlenir, çarşaf ve havlularınız yenilenir. Odalarımızda tek kullanımlık terlikler bulunmaktadır.
 
Banyolar zevke uygun seramik döşenmiş olup 24 saat sıcak su, şampuan ve sabun bulunmaktadır. İşletmemizde hem güneş enerjili ısıtma sistemi ve hem de elektrikli merkezi su ısıtma sistemi vardır. Sabit saç kurutma makinelerimiz banyolarda mevcuttur.
 
Odalarımızın tamamında balkon bulunmaktadır. Oldukça geniş balkonlarda masa sandalyeler bulunmaktadır. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde balkonunuzda oturup Marmara Adası´na komşu diğer adaları izlemeye doyamayacaksınız.